Logo besttax
biuro rachunkowe piaseczno

O nas

Gąszcz często zmieniających się przepisów podatkowych potrafi doprowadzić niejednego przedsiębiorcę do bólu głowy. Zawiłości raportowania oraz skomplikowanie formularzy nad którymi trzeba spędzić co miesiąc długie godziny - to czas który bezpowrotnie jest stracony dla biznesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców stworzyliśmy firmę, w której centrum znajduje się KLIENT. Prowadzisz biznes w Piasecznie i potrzebujesz księgowej z Piaseczna - zadzwoń.

bestTAX to nowoczesne biuro rachunkowe z Piaseczna. Naszą misją jest wspomaganie przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług księgowych na najwyższym poziomie. Cechuje nas rzetelność oraz elastyczność. Naszym celem jest bycie twoim PARTNEREM w biznesie. Jezeli potrzebujesz pomocy księgowej z Piaseczna to dobrze trafiłeś.

Nasze kompetencje potwierdza certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów: Nr 39147/2010

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. Wieloletni bagaż doświadczeń zdobyty dzięki pracy w międzynarodowych firmach konsultingowo-księgowych pozwala nam spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy!
bestTAX Biuro Księgowe Piaseczno